ASUS X101CH-EU17-BK 10.1-Inch Netbook (Matte Black)
Asus
  • Intel atom_n2600 Processor 1.6GHz
  • 1 GB SO-DIMM RAM
  • 320GB 5400rpm Hard Drive
  • 10.1-Inch Screen, Intel UMA
  • Windows 7 Starter
  • No properties for this product.
    Related Products
    Toastmaster 1119 Push-Button Electric Coffee and Spice Grinder
    Brand: Toastmaster
  • 2-oz. capacity grinds beans for up to 8 cups of coffee
  • Durable stainless steel blades improve performance and extend the life of your product
  • Convenient cord storage keeps the cord tucked away to reduce clutter on counters
  • Measures 9 by 8 by 8 inches; 1-year limited warranty
    Sephora Favorites Lash Stash
    Sephora Favorites Lash Stash
    Brand: SEPHORA COLLECTION
    Outset QN71 Copper Nonstick Large 17 x 11 Grill Grid with Handles
    Brand: Outset
  • 17" x 11" Nonstick Copper Grill Grid with Handles