Corsair Gaming Series 700-Watt ATX/EPS Bronze ATX12V/EPS12V 696 Power Supply GS700
Corsair
  • Zero RPM fan mode for silent fanless operation at low loads and Quiet at moderate to high loads
  • 140mm double ball bearing fan
  • Up to 85% energy efficiency means less heat generation and lower energy bills.
  • 0.99 Active Power Factor Correction provides clean and reliable power
  • A dedicated single +12V rail offers maximum compatibility with the latest components
  • Universal AC input from 100~240V
  • No properties for this product.
    Related Products
    Pyle-Pro PLPTS3 Pro   DJ Laptop Tripod Adjustable Stand For Notebook Computer
    Brand: PylePro
  • Portable Laptop/Notebook Desk/Workstation - Sand For Musicians, DJs, Based Performances
  • Easily Adjustable Height And Angle - Steel Frame Construction
  • Set-up Height From 28" To 41" - Dimensions: 23"L x 16"Wx 4"H