Michele Gold Multi Fashion Lizard 16 mm Strap MS16AA610837
Michele
  • Buckle closure
  • Approx
  • band length: 185mm
  • band width: 16mm
  • No properties for this product.
    Related Products
    DEWALT D55141FNBN 16-Gauge Finish Nailer/18-Gauge Brad Nailer/Compressor Combo Kit
    Brand: DEWALT
  • 2.0 SCFM delivered at90 PSI pump, 2.0 gallon tank and 150 max PSI enables more nails to be fired and provides quicker recovery
  • Lightweight (30 lbs), thin (10.5-inch) and compact design is easy to carry and store
  • 79 dBA operational noise level for a quieter work environment
  • Roll cage and control panel provide protection to key compressor components
  • Durable oil free pump provides extended maintenance-free operation; Low 8 amp draw ...
    OXO Good Grips Microfiber Hand Duster
    Brand: OXO
  • Traps and holds dust without cleaning chemicals
  • Generous Microfiber head covers a large surface with every swipe
  • Slim profile for easy maneuvering in or around tight spaces
  • Microfiber unsnaps from handle for convenient machine washing
  • Soft, comfortable non-slip grip
    Fur - An Imaginary Portrait of Diane Arbus
    Brand: NEW Line Home Video
    Chuvora Sterling Silver Love Mom Bead Charm Fits Pandora Bracelet
    Brand: Chuvora
  • Height: 9 mm,width: 9 mm
  • Hole size is approximately 4.8 to 5mm.