Super Talent DDR3 1066 SODIMM 4 GB Micron Chip Notebook Memory W1066SB4GM
Super Talent
  • Type: DDR3 SODIMM
  • Capacity: 4 GB
  • Speed: PC8500 1066MHz
  • Pins: 204-Pin
  • ECC: No
  • Chipset: Micron
  • Registered: No
  • No properties for this product.
    Related Products
    Victorinox Swiss Army Alliance Watch, 42mm
    Brand: Victorinox Swiss Army
    Brand: Ever Ready First Aid
  • Vacuum-sealed, low-cube packaging; quick and easy self-application
  • Israeli battle dressing (IBD) - size 6 inch wide and 70 inch long
  • Hemorrhage control compression bandage
    TOAKS Titanium 450ml Cup
    TOAKS Titanium 450ml Cup
    Brand: TOAKS
  • Material: Titanium
  • Weight: 2.7oz (76g)
  • Capacity: 15.2oz (450ml)
  • Dimension: 3 1/8" X 3 1/2" (80mm X 90mm )